Poradnik

25-07-2021 16:02

Kiedy najlepiej sprawdzi się hybryda, a kiedy w pełni elektryczne auto?

Benzyna lub diesel? Kiedyś wybór był prosty. Teraz dodatkowo do wyboru kierowcy mają samochody elektryczne oraz hybrydowe. Które z nich i w jakich warunkach najlepiej się sprawdzają?

Czytaj więcej
10-06-2021 11:01

Rodzaje stacji ładowania elektryków i sposoby rozliczeń - kompendium wiedzy

Pod marketem lub nawet w miejscu pracy czy po prostu zaraz przy ulicy - z dnia na dzień przybywa w Polsce stacji ładowania elektryków. To odpowiedź na coraz większą liczbę bezemisyjnych aut na naszych drogach. Czy wszystkie stacje ładowania są bezpłatne i jakie są ich rodzaje?

Czytaj więcej
28-05-2021 13:04

Jak dbać o szyby w samochodzie?

Wystarczy je umyć! To prawdopodobnie najczęstsza odpowiedź na pytanie, jak dbać o szyby w samochodzie. Można jednak zrobić znacznie więcej i cieszyć się niezniszczonymi szybami w samochodzie przez lata.

Czytaj więcej
04-04-2021 12:18

Czym jest webasto?

Za oknem siarczysty mróz, a w perspektywie konieczność wyjścia z domu i podróży wychłodzonym samochodem. Zamiast zastanawiać się, jak dużo czasu zabierze nagrzanie się wnętrza, lepiej zainwestować w Seata z webasto. Co to takiego i do czego służy?

Czytaj więcej
16-03-2021 13:37

Obowiązkowe wyposażenie – co musi znajdować się w samochodzie?

Kierownica czy reflektory to dość oczywiste elementy, w które musi być wyposażony każdy samochód. Są jednak i takie, o których obecność na pokładzie samochodu musi zatroszczyć się kierowca. Bez nich łatwo o mandat. Jakie obowiązkowe elementy wyposażenia muszą znajdować się w aucie?

Czytaj więcej