Gwarancja mobilności

Spokój podczas podróży

Gdy jesteś w trasie, powinieneś skupić się na prowadzeniu auta i na tym, aby bezpiecznie i komfortowo dojechać do celu. Tym bardziej kiedy podróżujesz ze swoją rodziną i małymi dziećmi. To ważne, aby mieć pewność, że dojedziecie bezpiecznie i prosto do celu. 

Wakacje to czas wycieczek, dłuższych podróży, to czas pełen radości dla każdej rodziny. Chcielibyśmy, abyś korzystał z tego bez niepokoju. Jednak, gdy spotka Cię nieprzewidziana sytuacja – mamy Gwarancję mobilności. Ten program powstał, aby pomagać  naszym klientom.

SEAT Service Mobility

Pomocna dłoń SEAT-a

Z SEAT Service Mobility bezpieczna jest każda droga, którą wybierzesz. Bez względu na to czy jeździsz po Polsce, czy za granicą. Zadbamy o to, abyś zawsze czuł nieskrępowaną przyjemność z jazdy. I spokój.

Gwarancja mobilności SEAT-a zapewnia kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju Unii Europejskiej oraz w krajach sąsiednich. W razie awarii, wypadku, zgubienia kluczy, przebicia opony, kradzieży, kłopotów z akumulatorem lub innych niedogodności, SEAT Service Mobility zajmie się Tobą i Twoim SEAT-em przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. 

SEAT zaoferuje ci usługi assistance w każdej sytuacji, która spowoduje unieruchomienie Twojego SEAT-a  z powodu awarii i uniemożliwi kontynuowanie podróży. Usługi assistance są oferowane również wtedy, gdy unieruchomienie nastąpi w skutek wypadku, kradzieży lub nawet braku paliwa. SEAT w każdej sytuacji będzie przy Tobie!

Jeśli będziesz potrzebował pomocy zadzwoń do CENTRUM ASSISTANCE pod numer telefonu (+48) 61 653 7777

Co zrobić, aby mieć spokój w podróży?

Wystarczy jeden przegląd w roku!

Przez pierwsze dwa lata po zakupie Twój nowy SEAT jest automatycznie objęty usługą Gwarancja Mobilności.

Po dwóch latach możesz przedłużać Gwarancje Mobilności poprzez regularne serwisowanie samochodu w Autoryzowanym Serwisie SEAT. Wystarczy jeden przegląd w roku lub wymiana oleju, aby bez dodatkowych kosztów zapewnić sobie wsparcie SEAT-a podczas polskich i zagranicznych podróży.

Nawet jeśli zmienisz swojego SEAT-a, nowy właściciel nadal będzie korzystał z przywilejów SEAT Serwis  Mobility.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami serwisowymi:

Telefon: 48 77 400 70 77 E-mail: serwis.seat.opole@lellek.com.pl