Elektromobilność

SEAT liderem!

Elektryczna ofensywa już trwa! SEAT wdraża nową strategię rozwoju elektromobilności, dzięki której w najbliższych latach pojawi się 6 modeli pojazdów elektrycznych i hybrydowych. SEAT po raz pierwszy w swojej historii zaprojektuje również nowy koncept platformy MEB, na której będą budowane miejskie samochody elektryczne całej Grupy Volkswagen.

W 2020 poza elektrycznymi samochodami el-Born oraz Mii, pojawią się również hybrydowe wersje modeli Leon, Tarraco. Cupra Leon i Cupra Formentor. Elektryczna ofensywa obejmuje również strategię mikromobilności tj. samochód koncepcyjny Minimó czy elektryczne hulajnogi SEAT eXS.


Elektromobilność w SEAT LELLEK OPOLE

Hulajnoga elektryczna już dostępna!

SEAT jako pierwszy dealer wprowadził do sprzedaży elektryczną hulajnogę, która może być zarówno pojazdem zastępczym na czas serwisowania samochodu, doskonałym prezentem, jak i również alternatywą do poruszania się po zakorkowanym centrum miasta czy rozwiązaniem problemu tzw. ostatniej mili - dotarcia do miejsca. do którego nie dojedziemy autem.

Przetestuj i kup!

Hulajnoga już w sprzedaży!

Naszym Klientom dajemy możliwość przetestowania zalet hulajnogi elektrycznej SEAT eXS, jako pojazdu zastępczego zupełnie za darmo. Regulamin dostępny jest w serwisie i salonie SEAT LELLEK OPOLE.


Zachęcamy do zakupu hulajnogi, również w systemie ratalnym dostępnym dla naszych Klientów. Szczegóły w serwisie lub salonie. Zapraszamy!