Elektromobilność

SEAT liderem!

Elektryczna ofensywa już trwa! SEAT wdraża nową strategię rozwoju elektromobilności, dzięki której w najbliższych latach pojawi się 6 modeli pojazdów elektrycznych i hybrydowych. SEAT po raz pierwszy w swojej historii zaprojektuje również nowy koncept platformy MEB, na której będą budowane miejskie samochody elektryczne całej Grupy Volkswagen.

W 2010 po za elektrycznymi samochodami el-Born oraz Mii, pojawią się również hybrydowe wersje modeli Leon, Tarraco. Cupra Leon i Cupra Formentor. Elektryczna ofensywa obejmuje również strategię mikromobilności tj. samochód koncepcyjny Minimó czy elektryczne hulajnogi SEAT eXS.


Elektromobilność w SEAT LELLEK OPOLE

Hulajnoga elektryczna już dostępna!

SEAT jako pierwszy dealer wprowadził do sprzedaży elektryczną hulajnogę, która może być zarówno pojazdem zastępczym na czas serwisowania samochodu, doskonałym prezentem, jak i również alternatywą do poruszania się po zakorkowanym centrum miasta czy rozwiązaniem problemu tzw. ostatniej mili - dotarcia do miejsca. do którego nie dojedziemy autem. Elektryczna hulajnoga opracowana wspólnie z firmą Segway - liderem na rynku mikro elektromobilności może poruszać się z prędkością 25 km/h, 2 h bez potrzeby doładowania.

  • Full LED oświetlenie z przodu i z tyłu
  • Oświetlenie ambientowe LED z możliwością wyboru koloru
  • Pełne koła 8'' i 7,5 '' oraz amortyzator przód i tył
  • Łączność z aplikacją Segway-Ninebot poprzez Bluetooth
  • Tempomat i wyświetlacz LCD

Przetestuj i kup!

Hulajnoga już w sprzedaży!

Naszym Klientom dajemy możliwość przetestowania zalet hulajnogi elektrycznej SEAT eXS, jako pojazdu zastępczego zupełnie za darmo. Taką możliwość dajemy do końca sierpnia 2019 roku. Regulamin dostępny jest w serwisie i salonie SEAT LELLEK OPOLE.

Od lipca istnieje także możliwość zakupu hulajnogi, pracujemy również nad ofertą ratalną dla naszych Klientów.

Szczegóły w serwisie lub salonie. Zapraszamy!