Zadbamy o Twój samochód, gdyż

SEAT to SEAT nieważne ile ma lat!

Skończyła się 5 letnia gwarancja Twojego SEAT-a, a Ty nadal chciałbyś, aby sprawnie Ci służył przez kolejne lata. Jeśli zależy Ci na poczuciu niezawodności oraz patrzysz na koszty utrzymania swojego samochodu - mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Sprawność i niezawodność twojego samochodu zagwarantuje Ci wykorzystanie oryginalnych części i skorzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu SEAT. W programie 4+ koszty serwisu maleją wraz z wiekiem Twojego samochodu. Możesz uzyskać nawet do 25% zniżki na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę.

Nagroda za lojalność

Do 25% zniżki!

Warto korzystać ze specjalistycznej wiedzy i doświadczenia Autoryzowanych Serwisów SEAT. Dzięki naszej fachowości, a także zastosowaniu oryginalnych części SEAT, Twój pojazd będzie utrzymywany w bardzo dobrym stanie technicznym. Cenimy Twoje przywiązanie do marki SEAT, dlatego nagradzamy Twoją lojalność. Na dowód naszego uznania i dziękując za spędzone razem lata oferujemy Ci  udział w programie lojalnościowym Program 4+.

Jesteś w odpowiednim miejscu

Mamy wszystko to, czego potrzebuje Twój SEAT.


Niektóre części ulegają z wiekiem naturalnemu zużyciu, ale ich cena wraz z kolejnymi urodzinami Twojego SEAT-a maleje. W Programie LELLEK 4+ , koszty serwisu maleją wraz z wiekiem Twojego pojazdu. Możesz zyskać nawet  do 12% zniżki na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę*.


*Dotyczy wybranych kategorii produktów. O szczegóły oferty zapytaj Partnera Serwisowego SEAT.

** Program LELLEK  4+ obowiązuje tylko w autoryzowanym serwisie SEAT w Opolu


Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

T: +48 77 400 70 77
serwis.seat.opole@lellek.com.pl