Usługa door to door

Serwis bez wychodzenia z domu!

Usługa door to door to rozwiązanie skierowane do Klientów, którzy z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na wizytę w autoryzowanym serwisie. dla bezpieczeństwa, komfortu i z maksymalną elastycznością proponujemy każdemu klientowi odbiór samochodu i dostarczenie pod drzwi po usłudze serwisowej. Wszystkie elementy procesu realizowane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny.

Serwis pod sam dom

Jak działa door to door?

 

Prócz standardowych kanałów komunikacji takich jak telefon czy e-mail zachęcamy również do korzystania z czatu na stronie www, aplikacji LiveCall czy Messenger. Dzięki nowoczesnym formom kontaktu umówienie się do serwisu będzie jeszcze prostsze.


Po zakończonej usłudze umawiamy się z Klientem na dogodny termin dostarczenia samochodu do domu. Podczas całego procesu stosujemy wszelkie środki bezpieczeństwa i higieny: zabezpieczenie samochodu w środku, pokrowce, dezynfekcja wnętrza  - kierownicy, drążka zmiany biegów, stosowanie rękawiczek jednorazowych, dezynfekcja kluczyka, pracownicy pod ciągłym nadzorem – pomiar temperatury. Zachęcamy również do skorzystania z usługi odkażającej samochód środkami biobójczymi.

Oczyść swojego SEAT-a!

Ozonowanie i dezynfekcja

W autoryzowanym serwisie SEAT oferujemy naszym Klientom usługi związane z oczyszczaniem, dezynfekcją oraz ozonowaniem samochodów.

  • Ozonowanie samochodu
Dezynfekcja wnętrza samochodu poprzez ozonowanie niszczy bakterie pleśni, usuwa dym papierosowy i inne nieprzyjemne zapachy, a przede wszystkim oczyszcza i odkaża całe wnętrze samochodu.
  • Dezynfekcję klimatyzacji z myciem parownika – usuwa bakterie i wirusy

O szczegóły zapytaj doradców serwisowych. Jeśli masz pytania, poniżej podajemy dostępne formy kontaktu:
  • +48 77 400 70 70
  • serwis.seat.opole@lellek.com.pl
  • LiveCall - dostępny na stronie
  • Czat (Recepcja online)
  • Messenger https://www.facebook.com/lellekopole