Zadbamy o Twój samochód, gdyż

SEAT to SEAT nieważne ile ma lat!

Skończyła się 5 letnia gwarancja Twojego SEAT-a, a Ty nadal chciałbyś, aby sprawnie Ci służył przez kolejne lata. Jeśli zależy Ci na poczuciu niezawodności oraz patrzysz na koszty utrzymania swojego samochodu - mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Sprawność i niezawodność twojego samochodu zagwarantuje Ci wykorzystanie oryginalnych części i skorzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu SEAT. W programie 5+ koszty serwisu maleją wraz z wiekiem Twojego samochodu. Możesz uzyskać nawet do 30% zniżki na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę.

Nagroda za lojalność

Do 30% zniżki!

Warto korzystać ze specjalistycznej wiedzy i doświadczenia Autoryzowanych Serwisów SEAT. Dzięki naszej fachowości, a także zastosowaniu oryginalnych części SEAT Twój pojazd jest szybko i sprawnie utrzymywany w bardzo dobrym stanie technicznym. Cenimy Twoje przywiązanie do marki SEAT, dlatego nagradzamy Twoją lojalność. Na dowód naszego uznania i dziękując za spędzone razem lata oferujemy Ci Program 5+.

Jesteś w odpowiednim miejscu

Mamy wszystko to, czego potrzebuje Twój SEAT.


Niektóre części ulegają z wiekiem naturalnemu zużyciu, ale ich cena wraz z kolejnymi urodzinami Twojego SEAT-a maleje. Sprawdź wykaz części podlegających rabatowaniu aż do 30% w ramach Programu 5+:

  • tarcze, klocki i szczęki hamulcowe
  • rozrządy, pompy wody
  • sprzęgła i koła zamachowe
  • filtry przeciwpyłkowe, oleju, powietrza i paliwa
  • * Nie dotyczy kategorii produktów objętych akcją sezonową lub specjalną.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

T: +48 77 400 70 77
serwis.seat.opole@lellek.com.pl